KABiL SOĞUTMA
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Demirciler Sanayi Sitesi F2 Blok No:455/b
Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Tel :+90 212 671 46 06
Fax:+90 212 671 46 07         

Şirket Profili

Kuruluş yılı 1984 olan firmamız, teknik servis hizmeti ile iş hayatında ve sektörde yerini almaya başlamıştır.  Gelişen Türkiye ile beraber devamlı kendini yenileyerek faaliyet alanlarını arttırmış, Teknik servis hizmeti dışında 2003 yılında 3 farklı makina üretimine geçmiştir.

Özellikle Ekmek fırınlarının ihtiyacı olan, Su Soğutma konusunu ele alarak bir ilki gerçekleştip,  Tasarımı ve çalışma sistemiyle fırın sektörünün ve aynı zamanda tüm gıda sektörünün ihtiyacı olan Hijyenik Su Soğutma Cihazlarını üretmiştir.  Bunun yanında kalıp buz makinaları ve chiller cihazları olmak üzere toplamda 3 farklı model ve kapsitede makine üretimi yapmaktadır.

 

Kurumsal Değerlerimiz

·   Kaliteli Ürün

·   Müşteri Memnuniyeti

·   Güvenilirlik

·   Değer Katma

·   Yeniliklere Açıklık

·   Saygı & Sorumluluk

·   Devamlılık

 

Vizyonumuz & Misyonumuz

Gelişen Türkiyemize ve Dünyamıza ayak uydurarak sektörümüzde kalıcı üstünlükler elde etmek, her geçen gün daha iyisini yapmak için çalışıp sektörde aranılan marka haline gelmek, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek.

Firmamızın geleceğe taşımayı hedeflediği en önemli misyonu, Kaliteli mal & hizmet üretimi, müşteri memnuniyeti ve güvenidir.

 

            Belgelerimiz

                 
Ekmek Fırınlarına Özel
Hijyenik Su Soğutma Cihazları
     Kabil soğutma tarafından pazara sunulan hijyenik su soğutma cihazları FIRIN sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda üretildiği gibi soğuk suya ihtiyaç duyan diğer sektörlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
     Su Soğutma Cihazı - Özelliği tasarımının silindir şeklinde olması ve soğutma işleminin parçalı şekilde su tankı çevresinden gerçekleşmesidir. Makine çalıştırıldığında hazne içerisindeki su 0°C'ye kadar düşer. Bu esnada su tankı iç kısmında oluşan buzlar, defrost esnasında sıcak gaz vermeden ve herhangi bir ısıtıcı kullanmadan parçalı şekilde yüzeye çıkıyor. Makineden soğuk su kullanılmaya başlandığında şebeke suyu cihazın suyunu tamamlarken yüzeydeki buzların üzerine dökülüyor ve gerçekleşen bu ön soğutma sayesinde şebeke suyunun giriş sıcaklığı düşürülerek hem enerji tasarrufu hemde yüksek performans elde ediliyor.